Ελένη Μαυραγάνη

Η Δρ Ελένη Μαυραγάνη είναι κάτοχος πτυχίου Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων από το Πανεπιστήμιο Πειραιά, μεταπτυχιακού MBA από το Πανεπιστήμιο Αιγαίου και διδακτορικού από το ίδιο πανεπιστήμιο με θέμα «Η στρατηγική μάρκετινγκ μουσείων ως στοιχείο ανάπτυξης των Ελληνικών τουριστικών προορισμών». Διδάσκει στην Αθήνα και στο Πανεπιστήμιο Αιγαίου ως επιστημονικός συνεργάτης. Έχει συμμετάσχει σε πολλά διεθνή, ακαδημαϊκά συνέδρια και έχει δημοσιεύσει άρθρα σε επιστημονικά περιοδικά. Επίσης, έχει συμμετάσχει σε επιστημονικά ευρωπαϊκά προγράμματα.

• Τηλέφωνο: 210 9629 400 693 8141 500